Подробиці

Пані Ольга уже 18 років –  директор Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.  Розповідає: до створення ОТГ доводилося утримувати школу власними силами, за кошт батьків, або меценатів.

Тут навчається майже півтисячі учнів. Цьогоріч за допомогою громади здійснили теплосанацію фасаду і покрівлі, замінили батареї у всьому навчальному закладі.

Ольга КРИЧФАЛУШІЙ, директор Тячівської загальноосвітньої школи №2

Повністю утеплена наша будівля. І, до речі, в даний час опалення ще не розпочалося, а ми відчуваємо. Що у нас досить тепло у приміщенні. Ось це результат цієї роботи. Я вражена. Я не сподівалася, що буде саме так.

У першому класі – 52 учні. Навчаються вони за програмою Нової української школи. За кошт Тячівської громади облаштували класи, закупили нові меблі та навчальні матеріали.

Кирил, учень 1-го класу

Ангеліна, учениця 1-го класу

Вчителі початкових класів Тячівської ЗОШ №2 пройшли спеціальні тренінги і навчають учнів за новими стандартами: жодних оцінок, робота в групах, більше ігор та спілкування .

Олександра БАБИЧ, вчитель групи продовженого дня

Тепер цікавіше з дітками. З ними цікаво проводити різні заняття. Вони дуже люблять ліпити пластиліном, малювати. Ми часто робимо з ними різні аплікації. Дуже їм подобається. Тепер діти більше відпочивають, не так вони замкнуті.

Після об’єднання у громаду змінили опалювальну систему і в Тячівському дошкільному навчальному закладі №1. Встановили новий котел, який дозволяє регулювати температуру.

 Тетяна ПРІНЦ, директор Тячівського дошкільного навчального закладу №1

Це зроблена термосанація і оформлений фасад. Зробили нам бруківку нову, зробили підлогу нову на другому поверсі, а минулого року на першому поверсі зробили.

У садочку облаштували також ігрові кімнати для дітей, замінили світильники у групах та купили нові меблі.

У Тячівській об’єднаній громаді на цьому не зупиняються. На прийдешній 2019-й рік уже готують нові проекти, що стосуватимуться навчальних закладів.