Подробиці

Тячівський район – найбільший за кількістю населення не тільки на Закарпатті, але й в Україні. Тут мешкає близько 175-ти тисяч осіб. Їх обслуговує Тячівська районна лікарня. Кількість пацієнтів велика, — кажуть медики. Карет швидкої допомоги завжди бракувало.

Після створення об’єднаної громади  завдяки співпраці з угорським містом Вац, лікарні подарували чотири автомобілі. Зараз всього є вісім.

Федір ЯРИНИЧ, головний лікар Тячівської районної лікарні

По кількості автомобілів їх вистачає. У нас є два реанімобілі. Це є транспортування хворих на третинний рівень. Це обласна дитяча лікарня. От якраз автомобілі, які зараз виїжджають з дитинкою. Туди транспортує. І обласні заклади. Кардіодиспансер, обласна лікарня і так дальше.

Автомобілі оснащені всім необхідним для швидкого і безпечного транспортування пацієнта до лікарні та надання йому першої медичної допомоги.

Федір ЯРИНИЧ, головний лікар Тячівської районної лікарні

Ноші, які знімаються для хворого тут. Крісло для супроводу лікаря, який сидить рядом біля пацієнта. Тут є вішачки для вливань, внутрівенних вливань, де підключаються розчини і ці.

Ще один реанімобіль районна лікарня отримає у рамках співпраці Тячівської ОТГ та Градецьким краєм у Чехії. Зараз карету швидкої розмитнюють.

У Тячівській ОТГ активно розвивають медичну галузь. Один із планів на 2019-й рік –  будівництво сімейного медичного центру.

Іван КЛЕБАН, перший заступник голови Тячівської ОТГ

Ми уже закінчили виготовлення проектно-кошторисної документації. Вона проходить тепер державну екпертизу. І ми будемо будувати цей центр сімейної медицини будувати у місті Тячів.