Подробиці

Нова Toyota PROACE  продовжує  історію універсальних автомобілів. Це авто  із просторим салоном та практичними рішеннями для найактивнішого способу життя. Більше того: продумані можливості, передові дизельні двигуни та інноваційні технології полегшують ваше життя, роблять поїздки більш безпечними і комфортними.

Валерій ОНУФЕР

консультант відділу продажу

Чим вона відрізняється від інших моделей? Тим, що є як грузова версія —  у двох варіантах: коротка та довга, так і пасажирська на 9,8 та 7 місць. Дволітровий мотор може бути на 150 кінських сил і мотор 1,6 для грузового варіанту. Одна із особливостей цієї моделі – це можливість використання як у комерційних, так і сімейних цілях (для подорожей разом із родиною).

Toyota PROACE доступна як у грузовому, так і пасажирському варіанті. Цей вибір автівки якнайкраще відповідає вашим потребам. Він приємно вражає розмаїттям передових функцій. Ксенонові фари, проекційний дисплей Head Up та зручна камера заднього огляду, а також безліч функцій безпеки. Складані та пересувні сидіння дають необхідну гнучкість, тоді як складані столи, вікно задніх дверей та зсувні бічні двері забезпечують комфорт. Для преміум-комплектації доступні масажні передні шкіряні сидіння з підігрівом, поворотне водійське сидіння та панорамний дах Toyota Skyview®.

Валерій ОНУФЕР

консультант відділу продажу

Стосовно грузового варіанту – то є два варіанти кузову: на 4,9 і 5,3 м. Тут є корисна довжина фургону, де багажний відділ складає біля 4 метрів, завдяки функції Smart cargo. Це інформаційна технологія.  У пасажирській версії є комплектація Comby – це 9-місна автівка у короткій базі. Далі Shuttle – це для перевезень у комерційних цілях (8 місць, як у довгій, так і у короткій базі), а також є комплектація Premium – для VIP-клієнтів тільки у короткій базі із 7 місцями. У цій версії є особливості: ця комплектація оснащена релінгами, плюс є столик, який можна складати (можна покласти ноутбук чи підписувати якісь документи). Передні сидіння оснащені функцією масажу, також є Head-up дисплей.

Toyota PROACE враховує все для більш комфортного та безпечного пересування. Окрім того, це економні агрегати, які відповідають європейському рівню безпеки для навколишнього середовища, вимогам до екології.

 

Валерій ОНУФЕР

консультант відділу продажу

Що стосується моторів. Це дуже економні агрегати. Рівень токсичності євро 6. Витрата палива по місту – біля 7- 7,5 л на 100 км.  Машина покликана бути економною як у плані використання палива, так і у процесі експлуатації.  Машина не надто вимоглива, не вимагає частої заміни вузлів, агрегатів, їх обслуговування. Ця автівка покликана бути економною, і не надто вартісною в облуговуванні.

Тож, Toyota PROACE ― найкращий вибір для активного способу життя. Незалежно від того, буде автівка вашим помічником у бізнесі чи сімейним автомобілем, простора модель гарантує легкість та комфорт будь-якої поїздки.