Подробиці

«Піклуємося про вашу Toyota як про свою». Цю програму, із настанням осінньо-зимового періоду, окрім спеціальної ціни на масла та фільтри — розширили вигідними пропозиціями на оригінальні запасні частини. Ідеться про акумуляторну батарею, повітряний фільтр салону, щітки склоочисників та лампи Toyota OptiWhite.

Василь СВІТЛИК

технічний директор

Кожна із цих деталей у зимовий період є дуже важливою. Наприклад,  акумуляторна батарея при низьких температурах починає підсідати, для того, аби автомобіль правильно працював, — потрібно перевірити акумуляторну батарею, своєчасно замінити її. Гібридні щітки мають перевагу у доступності ціни та мають інші переваги у якості. Лампи Toyota OptiWhite мають більшу інтенсивність світла, орієнтовно на 60% вони світять яскравіше за звичайні лампи, і завдяки цьому водій краще бачить дорогу у зимову темну пору доби. І фільтри салону так само важливі, адже якщо вони забиті, у зимовий період може виникнути проблема із вентиляцією і скло може запотівати, що призводить до поганої видимості тощо.

Оригінальні запасні частини Toyota повністю відповідають кожному автомобілю модельного ряду і мають високу якість, котру й очікують отримати покупці.

Купуючи оригінальні запасні частини у Тойота Сервіс Ужгород «Карат Мотор», ви уникаєте ризику придбання фальсифікату, оскільки вся продукція постачається від виробника і має супровідні документи.

Василь СВІТЛИК

технічний директор

Тобто, ці всі продукти зараз мають спеціальну цінову пропозицію, це знижка 20-32%, в залежності від продукту. Так, акумуляторні батареї можна придбати за ціною від 2820 грн, гібридні щітки – від 286 грн, фільтри салому – від 360 грн, лампи Toyota OptiWhite – від 631 грн.

Оригінальні запасні частини Toyota — це впевненість в ідеальній роботі агрегатів, гарантія відповідності стандартам виробника, економія витрат на ремонтні роботи та запорука комфортного керування. Завітайте у Тойота Сервіс Ужгород «Карат Мотор» та скористайтеся спеціальною пропозицією!