Подробиці

Біля залізничного вокзалу в Ужгороді проводять реконструкцію  площі Георгія Кірпи. Проект відновлення підготували ще у 2016 році, однак кілька разів зривався тендер. Тепер  виконавця робіт нарешті визначили  — це мукачівська компанія  «Антрол». Наразі  на площі тривають роботи в зеленій зоні.  Загалом відновлення території відбудеться в 3 етапи, перший уже почали.

Володимир БАБИДОРИЧ

директор департаменту міського господарства Ужгородської міської ради

Перший етап — це повністю демонтаж прибардюрної частини і зеленої зони. Також освітлення. Другий етап — це буде зняття асфальтно-бетонного покриття. Поетапно лівий і правий боки для того, щоб забезпечити спокійний проїзд мешканцям і гостям нашого міста. І третій етап — це буде повністю відновлення асфальто-бетонного покриття і покриття тротуарної частини фемками.

 Роботи на площі Георгія Кірпи проводять, зокрема, для облаштування руху за коловою системою.

Володимир БАБИДОРИЧ

директор департаменту міського господарства Ужгородської міської ради

Рух за коловою системою можна подивитися в Інтернеті (є розміщена схема кругового руху). Буде трохи змінена форма зеленої зони у зв’язку з тим, що коли виконувався цей проект щодо благоустрою території, були допущені деякі помилки, тому що великогабаритний автобусний або інший транспорт з проблемами проїжджає на цій частині нашого міста. Біля ж/д вокзалу не можуть нормально припаркувати автомобілі для того, щоб була висадка пасажирів  або просто припаркувати автотранспорт.

Загальна вартість робіт становить 4 мільйони 45 тисяч гривень. Станом на 5 жовтня працівники вже демонтували 30% прибардюрної частини.  Згідно з проектом,  реконструкцію площі Георгія Кірпи мають повністю завершити до 1 грудня цього року.