Подробиці

Уже декілька місяців в Ужгороді біля залізничного вокзалу проводять реконструкцію площі Кірпи. Демонтували прибардюрну частину, зняли асфальтобетонне покриття, відновили його та виклали нові тротуари. Також змінили схему руху – зараз вона здійснюється за коловою системою.

Володимир БАБИДОРИЧ, директор департаменту міського господарства Ужгородської міської ради

Круг – ви знаєте, що його там не було. Там був овал, еліпс, як ще можна цю фігуру назвати. Зараз круговий рух. Круговий рух, ви знаєте, у нас по місту Дружби народів. Є кольцовий рух. Цей рух більш організовує автомобільний транспорт. Розширили межі, зробили більш просторі площадки для висадки пасажирів, для того, щоби не було заторів. І бачимо, що уже на сьогоднішній день уже є результат цієї роботи.

Проект щодо площі Кірпи пройшов необхідні експертизи, тендерні системи, погоджений усіма інстанціями, у тому числі Управлінням патрульної поліції у Закарпатській області. На площі уже поставили дорожні знаки, нанесли розмітку та позначили межі для паркування автомобілів. Однак роботи ще не повністю завершені.

Олександр КОВАЛЬЧУК, т.в.о. начальника відділу безпеки дорожнього руху УПП в Закарпатській області

На даний час на площі Кірпи у суботу нанесені розмітка, але ще, наскільки повідомлено Ужгородською міською радою, ще не повністю введена в експлуатацію, Тобто, не було ще комісії з Ужгородською міською радою по прийняттю даного об’єкта. Коли буде комісія, якщо буде запрошено Управління патрульної поліції, ми приймемо участь у прийнятті даного об’єкта і розглянемо усі питання щодо організації дорожнього руху.

В Ужгородській міській раді кажуть: на площі Кірпи уже відбуваються завершальні роботи. Після повного упорядкування там зеленої зони, об’єкт буде прийнятий і зданий у експлуатацію.