Подробиці

В Ужгороді уже встановлено 5 «розумних» автобусних зупинок за кошт інвесторів. Це скляні конструкції європейського типу, оснащені вай-фай зоною та електронними табло для відстежування маршрутів. У міськраді кажуть: вони повністю відповідають проектним планам, які були надані раніше. Розташовані  на площі Поштовій, Корятовича, Кирила та Мефодія, на проспекті Свободи та вулиці Минайській. Ще одну зупинку планують встановити на площі Петефі після її реконструкції.

Тетяна ПОЛТАВЦЕВА, начальник управління майном міста Ужгородської міськради

Дані зупинки встановлені двома суб’єктами господарської діяльності за власний кошт, за їх ініціативою з дозволу з дозволу виконкому міської ради.

Найближчим часом в Ужгороді також почнуть монтувати нові зупинки без торгових павільйонів, виключно для очікування транспорту. Встановлюватимуть у місцях, де їх немає і там, де вони знаходяться не в належному стані. На це міська рада виділить понад півтора мільйони гривень.

Тетяна ПОЛТАВЦЕВА, начальник управління майном міста Ужгородської міськради

В першу чергу це буде вулиця Тімірязєва, біля кардіоцентру внизу біля заправочної станції. Також буде на вулиці Гагаріна з’їзд під міст. Далі на Радванці є місця. Приблизна вартість зупинок, вона також залежить від того, якого розміру зупинка. Від 50-ти до 150-ти тисяч гривень. В залежності від розміру зупинки. Або це маленька: 2 метри, або 4, або 6.

Зовнішній вигляд цих зупинок буде максимально наближений до так званих «розумних». У міській раді кажуть: почнуть їх встановлювати близько за місяць.