Подробиці

Зранку 12 вересня  зміниться рух автомобілів а також розміщення автобусів на пл. Петефі в Ужгороді.   Зокрема, від вул. Митрака до вул. Л. Толстого. Усе — через відновлення на цій ділянці інженерних мереж.

Володимир БАБИДОРИЧ

директор департаменту міського господарства Ужгородської міської ради

Складається з 3 етапів. Перший етап розпочинається у 2017 році. Другий етап буде продовжений у 2018 році. Загальна вартість роботи становить 11 мільйонів 150 тисяч гривень. По тендерній процедурі виграла компанія ТОВ «КБК» . Звезена вся техніка. У межах цього року планується використати від 3, 5 мільйонів  гривень. І все в процесі роботи.

Станіслав КАРТАШОВ

директор КП «Водоканал м. Ужгород»

Ми будемо щодня контролювати проведення робіт по цьому проекту цього підрядника. За планом ми вже проговорювали, щоб у наших абонентів, які можуть постраждати в період ремонту, за максимально короткий термін провести перепідключення.  Це буде зроблено тоді, коли всі нові лінії будуть зведені. Потім планово будемо переключати ті дома, які можна буде встигнути, щоб не залишати на довгий період абонентів без води й каналізації.  

Одна частина роботи передбачає відновлення мереж, інша — покращення благоустрою самої площі: облаштування зупинок, пішохідної зони тощо. Перший етап робіт буде тривати майже 2 місяці. У зв’язку з цим передбачені зміни в організації руху: на вул. Мукачівській та на ділянці від вул. Робочої до Л. Толстого буде двосторонній рух.  Автобус №3 зупинятиметься біля Ужгородської дитячої школи мистецтв; №1 та №2 —  на вул. Мукачівській, 46, біля взуттєвої фабрики.