Подробиці

Ще у травні 2018-го в Ужгороді почали ремонтувати площу Корятовича. Тендер виграла фірма-підрядник «Антрол». Вартість робіт — майже 2 з половиною мільйони гривень. Міськрада заплатила товариству аванс на матеріали у розмірі більше мільйона гривень. Ужгородці скаржаться на неякісно виконані роботи.

Комісія департаменту міського господарства обстежила відремонтовані ділянки. Заявили про неналежне виконання робіт і зобов’язали підрядника згідно умов договору заново перекласти плитку на тротуарах.

Володимир БАБИДОРИЧ, директор департаменту міського господарства Ужгородської міської ради

Комісія в своїх актах зазначила, що по-перше була невідповідність поверхні. Тобто плоскість поверхні. В деяких місцях, де було водовідведення, відповідно, в зимній період мороз повидавлював це, вода вимивала суміш. Є цілий акт, де фахівці заключили акт. Зрозуміло, є деякі питання-складності роботи. Тому що це дуже жива частина нашого міста. Через кожні 3-5 метрів – це вхід або в магазин, або в кафетерій, або ще в якийсь інший заклад. Відповідно, проводити роботи у нічний період заборонено, а в денний період торгові точки повинні працювати.

Міська рада прийняла рішення про призупинення оплати решти вартості об’єкту. Фірма-підрядник перероблятиме неякісно виконані ділянки за власний рахунок. Роботи розпочнуть з настанням відповідних погодних умов.