Подробиці

Реконструкцію площі Георгія Кірпи, біля залізничного та автовокзалу в Ужгороді розпочали ще у вересні 2017-го. Зараз, за словами директора департаменту міського господарства, роботи уже майже завершено. Залишилося нанести дорожню розмітку та встановити знаки.

Володимир БАБИДОРИЧ, директор департаменту міського господарства Ужгородської міської ради

Загальна кількість по тому кошторису, який є – складав 4 з половиною мільйони. До першого травня вони повинні були закінчити. Закінчили вони 3-го травня. Причини ви самі бачили. Техніка стояла. Це обумовлено сугубо матеріалами. Тобто відсутність асфальтного покриття.

Реконструкцію площі Петефі здійснюють у два етапи: це заміна комунікацій та капітальний ремонт пішохідної зони. У міській раді кажуть: інженерні роботи уже практично завершені. Підрядники виконали їх на місяць швидше, ніж було заплановано, у зв’язку зі сприятливими погодними умовами взимку. Переходять до другого етапу реконструкції.

Володимир БАБИДОРИЧ, директор департаменту міського господарства Ужгородської міської ради

Це бруківка, мощення бруківки, Інша частина – це освітлення даної території. Ще частина – це підсвітка фасадів всієї площі пішохідної зони. Частина є озеленення, розміщення лавок.

На реконструкцію інженерних мереж з бюджету виділили 13 мільйонів гривень, а на ремонт пішохідної зони – понад 6 мільйонів. За планом проекту усі ці роботи повинні бути завершені до 1-го жовтня 2018-го року.