Подробиці

12-го червня розпочався набір до лав Національної поліції України. Вакантними в Закарпатті є 139 посад патрульних інспекторів. Базовими вимогами до кандидатів на службу є: громадянство України, вік від 20 до 35-ти років, повна загальна середня освіта, дієздатність та несудимість. Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно заповнити анкету на офіційному сайті. Після отримання підтверджуючого листа на електронну пошту, надати повний пакет документів.

Інна РУДАЙ, старший інспектор відділу кадрового забезпечення Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева

Приймаємо ми документи в нашому управлінні на Кошового, 2. Це копія поспорту, копія ідентифікаційного, копія трудової книжки за наявності, копія військового квитка або посвідчення про приписку до призовної дільниці. Також за наявності. Це документи про освіту. Для того, щоб потрапити до лав Патрульної поліції, достатньо мати повну загальну середню освіту. Так, обовязково потрібно мати водійське посвідчення категорії В.

Конкурс відбувається у декілька етапів: тестування загальних навичок, медичне обстеження, фізична та психологічна підготовка, співбесіда з комісією та спецперевірка. Пані Маряна раніше працювала економістом. Зараз же вона – лейтенант патрульної поліції. Про свій вибір не шкодує.

Маряна ПАНТЬО, інспектор патрульної поліції

Кожен виклик, ну вирізнити я його не можу. Кожен виклик цікавий по-своєму. Коли ти дістаєш на планшет повідомлення і ти не знаєш, чим закінчиться даний виклик. Тому робота насичена, в тонусі весь час тебе тримає, ти весь час підучуєшся, ти реагуєш. Ти весь час з напарником. То ви можете надіятися лише один на одного. Тому ти маєш завжди дивитися на всі 360 градусів.

Михайло ж тільки планує стати поліцейським. Випробовує свої сили вже вдруге. Вперто готовий працювати над собою. Вважає — основними якостями патрульного повинні бути стресостійкість, людяність та хороша фізична підготовка.

Михайло, планує стати інспектором поліції

Мені 22 роки. Планую вступати в Патрульну поліцію. Так як хочу допомагати людям, допомагати поліції. Можливо удосконалити, допомагати, зробити все для того, щоб людям і суспільству було краще.

Прийом документів триватиме до 1-го липня. Найкращих оберуть за результатами усіх етапів підготовки. Інформація про переможців конкурсу буде опублікована на сайті Національної поліції не пізніше наступного дня після підписання протоколу засідання поліцейської комісії.