Подробиці

15 квітня – останній день, коли можна тимчасово змінити місце голосування. У відділі ведення реєстру  виборців Ужгородської міської ради черги.

Тетяна, хоче змінити місце голосування

Так як я студентка, проживаю у 4-му гуртожитку, але прописана вдома, у селі своєму, то я вирішила по певних обставинах голосувати саме в Ужгороді. Тому пишу заяву тут. У першому турі голосувала вдома, а зараз вирішила бути членом комісії, то тому пишу заяву.

Пані Таміла прийшла писати заяву замість дочки, яка навчається за кордоном і в день виборів повернеться до України.

Таміла, хоче змінити місце голосування

До мене дійшли чутки, що можливо так зробити. Навіть, якщо немає людини на місці, з її паспортом українським можна від її імені написати заяву. Ну це тільки до мене так дійшло. От тепер спеціально в черзі, щоб інформацію таку повноцінну отримати, що і як. В любому випадку підемо голосувати. Навіть якщо тут щось не буде, все-одно підемо.

Уся процедура зміни місця голосування займає не більше 5-ти хвилин. Станом на 13-ту годину працівниками відділу було опрацьовано більше тисячі заяв.

Григорій ЖИРКОВ, начальник відділу ведення державного реєстру виборців виконкому Ужгородської міської ради

Рахуємо, що ще 200-250 заяв ми приймемо до кінця робочого дня. Ті, хто не встигнуть подати заяву сьогодні, або не будуть проведені заяви, можуть скористатися рішенням суду, Ужгородського міськрайонного, який з завтрашнього дня починає свою роботу щодо визначення місця голосування, або виборчої адреси того чи іншого виборця.

Відділ Держреєстру виборців працюватиме до 18-ї години. Далі опрацьовуватимуть отримані заяви. Нагадаємо, другий тур виборів Президента України відбудеться у неділю, 21 квітня.