Подробиці

Три дні Ужгород святкуватиме 1125-ту річницю. Перші заходи стартують у п’ятницю, 14-го вересня. Відбуватимуться вони у різних частинах міста: в обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая буде День відкритих дверей, на пл. Театральній об 11.00 розпочнеться концертна програма за участі школярів та студентів ужгородських навчальних закладів.

У суботу та неділю від набережної Незалежності курсуватиме «річкове таксі». Вулиця Волошина перетвориться на солодку з купою смаколиків, дитячими розвагами та майстер-класами.

Окрім того, протягом трьох днів відбуватимуться спортивні заходи: міжнародний турнір з волейболу, дитяча легкоатлетична естафета, показові виступи з різних видів спорту та змагання з футболу.

Олександр БІЛАК, заступник Ужгородського міського голови

У суботу, 15-го вересня на вулиці Корзо та вулиці Театральній буде програма «Зазирнімо у минуле» за участі Закарпатського народного хору за підтримки Ужгородської міської ради. Ну і сільськогосподарська ярмарка діятиме пятницю-суботу-неділю на вулиці Льва Толстого традиційно уже для Ужгорода.

У суботу, 15-го вересня відбудеться мотопробіг містом, пленер та виставка робіт учнів Ужгородської дитячої школи мистецтв та денна концертна програма на площі Театральній.

Олександр БІЛАК, заступник Ужгородського міського голови

У суботу на головній сцені на площі Поштовій виступатимуть наш гурт VANDOR, ужгородка Маряна Сухолова та спеціальні гості – це гурти Kozak System та ONUKA. 

У неділю, 16-го вересня, уже традиційно відбудеться святкова Літургія в Горянській ротонді. З 14-ї години стартує святкова програма на Театральній. А о 17.00 на головній сцені, на площі Поштовій, розпочнеться концерт за участі вихованців ПАДІЮНу, студентів Ужгородського коледжу культури і мистецтв, ансамблю «Пап-джаз-квартет», Оркестру Радості «Ватага» та співачки Tayanna. Завершиться триденне святкування фаєр-шоу від театру вогню «Fire Life»