Подробиці

Ужгородські книголюби вже традиційно мають змогу провести вечір напередодні Дня Святого Валентина, слухаючи твори молодих поетів. Долучитися до заходу від літературного клубу «Читаємо разом» запрошують усіх охочих. Також цього разу організатори обіцяють порадувати новими цікавинками.

Іванка КОГУТИЧ, голова літклубу «Читаємо разом»

Напередодні Дня Святого Валентина літературний клуб «Читаємо разом» втретє збирає молодих поетів на вечір поетичних зізнань. Це буде вечір в такій творчій неформальній атмосфері, за чаєм, у колі друзів, однодумців. Будуть поетичні читання – заплановані читання близько 10 молодих поетів. Це, зокрема, Катка Мучичка, Неля Остапів, Наталка Кузьмак, Аля Ціхоцька, Томаш Деяк і ще декілька. Крім цього, обіцяємо, що будуть музичні номери.

Заплановані виступи двох гуртів ужгородських – це «Позичений час» та Fire Fox. Крім цього, ми плануємо розіграти кілька призів від наших «VIP-учасників», тобто закарпатських письменників, які придумають завдання і під час вечора учасники мають виконати його і відповідно отримати приз.

Запрошую 13 лютого о 18:00 в Закарпатську обласну універсальну наукову бібліотеку імені Федора Потушняка.