Подробиці

Обирай та лідируй – майбутнє за тобою!

Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж – вищий навчальний заклад І рівня акредитації здійснює підготовку за договірними зобов’язаннями висококваліфікованих фахівців для організацій і підприємств системи споживчої кооперації, інших галузей економічної діяльності державного і недержавного секторів економіки. Засновником коледжу є Закарпатська облспоживспілка.

Богдан КАБАЦІЙ

директор Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу

На сьогодні у коледжі більше 500 студентів, денної та заочної форми навчань. Маємо 4 основні спеціальності та дві спеціалізації. Готуємо по спеціалізації «фінанси і банківська справа, страхування», «облік і оподаткування», «підприємництво, торгівля і біржова діяльність», а також «готельно-ресторанна справа». Є спеціалізація «митна справа» і «обслуговування туристичних груп». Найбільшим попитом користується готельно-ресторанна справа. Кожен охочий студент може мати місце роботи навіть під час навчання. Кожен студент забезпечений базовою практикою, у тому числі у системі споживчої кооперації. Кожен охочий може трудовлаштуватися.

На базі коледжу працює Музей споживчої кооперації області, який був створений у 1972 р. за підтримки Закарпатської облспоживспілки.

Просторі приміщення коледжу, відремонтований спортзал, добре оснащені сучасною технікою кабінети та конференц- і актовий зали дозволяють не тільки продуктивно навчатися, але і проводити дозвілля. Крім того, для розміщення студентів Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу є відремонтований гуртожиток, із осучасненими кухнями та санвузлами.

На навчання приймають випускників як 9-их, так і 11-х класів. Із можливістю здобуття вищої освіти у навчальних закладах України, а також вишів-партнерів у Польщі.

Богдан КАБАЦІЙ

директор Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу

І коледж на сьогодні є на самофінансуванні, державної підтримки не отримує. Згідно з Законом про освіту, з 1 січня 2019 року передбачена субвенція на загальноосвітню підготовку. Це дасть можливість підвищити конкурентоздатність, адже можна понизити вартість навчання на 1-2 курсах. Також ставимо амбітні цілі про відкриття бакалаврату (бодай на одній спеціалізації). У нас створені усі умови, аби студенти мали можливість себе реалізувати. Наші більше ніж 250 студентів продовжують своє навчання у стінах коледжу Львівського торгово-економічного університету (до рівня бакалавра та магістра), а також більше 50 студентів продовжують вчитися у нашого польського партнера – в Університеті бізнесу. Із навчанням і подальшим працевлаштуванням у нас  проблем не виникає.

Вартість навчання у 2019/2020 навчальному році для вступників на базі 9-их класів становитиме 4000 грн. Крім того, вступникам-2019 (го) пропонують 50% знижку вартості навчання для випускників 11-х класів, які подали сертифікати ЗНО з результатами вищими за 175 балів; така ж знижка діятиме для випускників 9-их класів, які отримали свідоцтво з відзнакою та підтвердили рівень знань на вступних іспитах.

 

Контакти:

Закарпатська обл., м. Мукачево, вул. Я. Мудрого, 40
тел.: (03131) 2-20-19, 2-24-51, 2-23-59
факс: (03131) 2-24-51
e-mail: [email protected]
web-сайт: www.mktek.com.ua