Подробиці

17-18 лютого в ужгородському ПАДІЮНі відбудеться Міжнародний конкурс Wow Show Fest, головним організатором якого є Театр вогню та світла Dragonfly.

Метою івенту є популяризація шоу-програм з поєднанням спорту та творчості, а також бажання створити wow-ефект на сцені. Дводенна програма заходу обіцяє якісні майстер-класи, інтерактиви, нічну екскурсію містом та великий гала-концерт за участю фіналістів проекту «Україна має талант» та чемпіонів Європи.

Марина МЕДВЕДЄВА

організатор Wow Show Fest

Wow Show Fest —  це культурний захід, який відбудеться 17-18 лютого в Падіюні. Конкурс складається із декількох частин: перша для артистів, які прагнуть підвищити свою кваліфікацію за допомогою майстер-класів від запрошених гостей, а друга – для всіх тих, хто хоче виграти цінні призи, показати себе і гарно провести час, змагаючись із іншими.

Буде й гала-шоу – театралізована подія за участі артистів різних жанрів: музикантів,  циркових артистів та чемпіонів Європи. Усе буде пов’язане одним сюжетом. Прийти і подивитись на фінальний виступ можуть усі бажаючі.

Гала-концерт відбудеться у неділю, 18 лютого, о 19:00. Вартість квитків – 150 гривень.

Квитки на Wow Show Fest можна придбати у книгарні «Кобзар» (площа Корятовича, 1). Додаткова інформація про захід – на офіційній сторінці у ФБ https://www.facebook.com/events/298529490659264/