Подробиці

Сервісний Центр Тойота використовує сучасне обладнання та матеріали, що відповідають стандартам Toyota Corporation. Станція технічного обслуговування пропонує повний спектр послуг щодо кузовного ремонту як легкових автомобілів, так і позашляховиків.

Кузовна дільниця Тойота Сервіс Ужгород «Карат Мотор» виконує:

— фарбування автомобіля (підбір кольору, часткове або повне фарбування);

— рихтування кузова (ремонтні роботи будь-якої складності);

— полірування автомобіля та деталей.

Михайло КОБИШ

старший сервіс-консультант

Із настанням холодної пори, відповідно на дорогах збільшується загроза виникнення аварійних ситуацій. При потребі ми готові надати допомогу у проведенні кузовного ремонту, у підборі запчастин та  покрасочних матеріалів, готові помогти усім клієнтам нашого сервісу. Фактично ми можемо працювати із автомобілями від голого металу до готового виробу. В нас італійське обладнання: покрасочна камера, ґрунтовочна камера, стапель для витяжки кузовів автомобілів і відповідно усі інструменти для проведення кузовних ремонтів. На проведення кузовних ремонтів ми можемо приймати не тільки автівки  Toyota і Lexus , але й інші марки. Якщо є потреба, замовляємо необхідні частини, або ж проводимо рихтування, шпаклювання, ґрунтування, покраску тощо. Відповідно, після робіт проводиться полірування чи часткове полірування авто, приведення до готового виду.

 

Довіряйте своє авто кращим спеціалістам кузовної дільниці офіційного сервісного центру Toyota у Закарпатській області. Та будьте впевнені у якості!