Подробиці

Ужгородський аеропорт, який днями відзначає 72-річчя, як і раніше, не має регулярних рейсів. Нагадаємо, систематичні авіа-перельоти припинилися влітку 2016-того року  — саме тоді стік термін дії домовленості зі словацькою стороною.  Наразі аеропорт обслуговує лише чартерні рейси, однак для повноцінної роботи необхідно отримати спеціальний дозвіл на виконання польотів і поновити міжурядову угоду. За словами директора аеропорту, на диспетчерів неминуче чекає аудит європейського зразка, а оновлення матеріально-технічної бази потребує вливання щонайменше 100-а мільйонів гривень. Разом з тим, при належному пасажиропотоці аеропорт може стати самоокупним, чого не було за роки незалежності.

Євген ГАПОНЕНКО, директор ЗОКП «Міжнародний аеропорт Ужгород»

«Два рейси в день – вони вже будуть покривати фіксовані затрати щоденні. Доступні квитки – і пасажир піде. Люди постійно питають, коли аеропорт почне роботу, коли будуть регулярні рейси, цікавляться. Для цього необхідно, по-перше, аеропорт розблокувати, а по-друге, зробити його привабливим для авіаційних перевізників. Аеропорт запрацює тоді, коли будуть виконані ті умови, про які я вам сказав.»

З метою розробки стратегії розвитку туристичної складової пасажиропотоку підприємців та представників готельного бізнесу запрошують на зустріч 4 грудня о 16:00 за київським часом. Деталі можна дізнатися у приймальні директора Ужгородського аеропорту.