Подробиці

Endo Clinic – це перший на Закарпатті сучасний медичний ендокринологічний центр європейського рівня. Тут працюють тільки найкращі лікарі вищих категорій: ендокринологи, офтальмологи, гінекологи, кардіологи, дієтологи, гастроентерологи, урологи та невропатологи.

Ольга ОЛЕКСИК, обласний позаштатний ендокринолог департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА

Тут пацієнт, прийшовши у наш заклад, він може отримати не тільки консультативну допомогу, але й обстежитися і пройти консультації паралельно в різних спеціалістів. І йому не треба буде бігати по всьому місту, шукаючи їх.

Ми гарантуємо своїм пацієнтам високий рівень медичного сервісу, тому що йдемо в ногу з часом. Використовуємо тільки сучасне обладнання світового рівня, яке допомагає при виявленні діагнозу та подальшому ефективному лікуванні.

Вікторія ПОДОЛЬСЬКА, головний лікар медичного центру, лікар-терапевт, спеціаліст з УЗД

Ультразвукова система експертного класу Siemens Acuson S2000, яка дає можливість робити пункційні біопсії під контролем ультразвуку.  А також з функцією еластографії. Завдяки цьому методу ми можемо або підтвердити доброякісність утворів, або все ж таки запідозрити злоякісний процес. А відтак розписати правильну тактику ведення пацієнта та подальше лікування.

Наші дієтологи комплексно підходять до діагностики порушення обміну речовин, за допомогою біоімпедансного аналізатору можуть швидко і безболісно визначити вміст води, жирової, безжирової та  клітинної маси в організмі і в результаті підібрати спеціальний раціон, виходячи з особистих потреб пацієнта.

Окрім цього, медичний центр має потужну лабораторну діагностику. Генеральним партнером є медичний центр Astra- Dia, який допоможе пацієнту завдяки своїй автоматизованій системі отримати достовірні результати аналізів на e-mail, або sms-повідомленням.

Неля ЛАЗАР, генеральний директор лабораторії Astra Dia на Закарпатті

У цій клініці буде відбуватися забір біологічного матеріалу. Ну і з допомогою нашої курєрської служби буде того же дня відвозитися до нашої медичної лабораторії. Лабораторна діагностика має дуже широкий спектр Принаймні, я говорю за нашу медичну лабораторію Astra Dia.

Endo Clinic тісно співпрацює з Ужгородським національним університетом у плані наукових досліджень. Партнером є також геномний центр Карибського регіону.

Приходьте до нас за адресою вулиця Льва Толстого, 27 А,або звертайтеся за телефоном: 0992687028, 0673756050

Наша професійна команда готова Вам допомогти.