Подробиці

Суха і тепла погода на Закарпатті закінчується. Уже починаючи з 3 жовтня в області і в Ужгороді, зокрема, прогнозують невеликий дощ, але без грозових проявів.  Орієнтовно він почнеться ближче до вечора, — кажуть у гідрометцентрі.

Василь МАНІВЧУК

начальник Закарпатського центру з гідрометеорології

Із Заходу до нас підійде атмосферний фронт. Він принесе невеликі опади. Звичайно, буде збільшення хмарності.І ми очікуємо, що по облатсі, мабуть, до ранку фронт пройде усю область і принесе нам невеликі опади до 10-15 мм.  

Денні температури на рівнинній частині знизяться до +15°, нічні — дещо підвищаться  на 1-2 градуси.  Загалом до кінця тижня показники на стовпчику термометра суттєво не зміняться. Паводків на річках області фахівці не очікують,  однак небезпечні явища таки можливі.

Василь МАНІВЧУК

начальник Закарпатського центру з гідрометеорології

По високогір’ю (по кордону з Львівською обастю та Івано–Франківською) ми очікуємо посиленння вітру до 20-25 метрів у четвер. На високогір’ї може спостерігатися такий вітер.  Заморозки в нашій області вже спостерігалися. Ми мали з вами досить низькі температури протягом останніх 5 днів.

У зв’язку з дощами нічного вихолоджування на Закарпатті наразі не буде. Водночас на Сході та Півдні України на поверхні ґрунту можливі заморозки. Тим часом у нашій області прогнозують незначні опади кожного дня, які збережуться до наступного тижня.