Подробиці

Рух вулицею Шумною відновлено. Нагадуємо, на цій ділянці протягом кількох років реалізовують кілька проектів ремонту. Спочатку на глибині 3-4 метрів замінили труби водопостачання та водовідведення, прокладання мереж завершили у березні 2018-го, а у травні  приступили до виконання іншого проекту – капітального ремонту Шумної. На його реалізацію з місцевого бюджету виділили 19,6 мільйонів гривень.  Триватиме він у три етапи: заміна асфальтного покриття на усій ділянці, ремонт тротуарної частини та здійснення озеленення.

Володимир БАБИДОРИЧ

директор департаменту міського господарства Ужгородської міської ради

На сьогодні завершили перший процес укладання асфальту. Зараз є чорновий шар укладений. У 2019-му, коли буде продовжено фінансування, буде зроблена тротуарна зона та здійснено озеленення, а також асфальтобетонне покриття на цій ділянці цілком.

Тож, ужгородських водіїв попереджають: із 5 листопада, на вулиці Підградській відновлюють односторонній рух у зв’язку із відкриттям для проїзду транспортних засобів вул. Шумною.

Володимир БАБИДОРИЧ

директор департаменту міського господарства Ужгородської міської ради

Ми вимушені були відкрити рух на даній ділянці нашого міста. Адже зранку великий потік автівок до центру іде саме вулицею Шумною, через що утворюються затори. Знову відновлено односторонній рух на вул. Підградській. Патрульна поліція проконтролювала, аби цей процес вступив у силу, тобто рух по-новому відкрито.

Водночас містяни у соцмережах нарікають: нововикладений асфальт на Шумній, місцями уже почав просідати, побоюються, що нове покриття не витримає. У міській раді заспокоюють: ідеться лише про чорновий шар покриття та технічні недоліки, які виконавець усуне.

Володимир БАБИДОРИЧ

директор департаменту міського господарства Ужгородської міської ради

Те, що є певні просідання, зокрема ті, які показували два великих у Фейсбуці, це нормальний процес, чорновий шар асфальту. У зв’язку із проведеними у минулому році роботами на глибині 3-4 метрів, відповідно йде ущільнення сипучих матеріалів. Відповідно, виникають відрізки, де є високий рівень поверхневих вод. Виконавець робіт має певний термін, аби повністю замінити ці ділянки.

Якщо виконавцеві дозволять погодні умови, на Шумній нанесуть тимчасову дорожню розмітку. Верхній шар асфальту стелитимуть навесні 2019-го. До кінця року прийдешнього планують і завершити усі ремонтні роботи.