Подробиці

Корпорація «Джейбіл» провела уже традиційний День відкритих дверей. До Ужгорода запросили студентів, викладачів та деканів з усієї України. А це близько 100 осіб. Зі Львова, Тернополя, Харкова, Кременчука, Кривого Рогу, Сум, Полтави, Житомира і найбільше учасників – з Києва. Це студенти не тільки технічних спеціальностей, але й економічних. Оскільки в компанії запускають новий міжнародний проект і відтепер надаватимуть послуги закупівлі компонентів не лише для своїх заводів у Європі, але й для клієнтів. Тому готуватимуть кадри і цього профілю роботи. Організатори підготували для учасників насичену дводенну програму, оплатили проїзд, проживання та харчування.

Такі заходи організовують щороку, аби на власному прикладі показати молоді, що в Україні є сучасне виробництво і довести, що робота на заводі – це не крок назад. А можливість розвиватися, брати участь у міжнародних проектах та будувати кар’єру в одному із найпотужніших виробництв електроніки в світі.

Учасників привітав заступник директора ужгородського заводу, Сергій Карцев. Розповів про масштабність корпорації, специфіку роботи та плани на найближче майбутнє. За його словами, вони не збираються зупинятися на досягнутому. Розширятимуть обсяги виробництва і вже незабаром розпочнуть будівництво другої черги заводу. Тому готові прийняти до своєї дружної команди молодих, активних та цілеспрямованих людей. Для всіх охочих у корпорації діє вигідна програма стажування, яка дозволяє пройти курс тренінгів у найкращих професіоналів, підтягнути свої знання англійської, здобути новий досвід та в кінцевому результаті стати частинкою компанії зі світовим ім’ям.

Наступним пунктом програми стала ознайомча екскурсія виробництвом. Студентам надали спеціальний одяг, продемонстрували, як працює завод, які умови роботи у їхніх працівників, показали сучасне обладнання та кінцевий продукт. Далі розпочалися навчання із бережливого виробництва та конкретно за спеціальностями. Економісти освоювали знання з визначення ланцюга постачання. Інженерам показували, як налаштовувати обладнання, тестувати та ремонтувати продукцію.

Студенти були вражені масштабами виробництва та якістю виготовленої продукції. Більшість уже після екскурсії зрозуміли:  хочуть тут працювати. Дехто навіть готовий переїхати зі свого міста, аби скористатися таким шансом.

Анна, студентка Київського політехнічного інституту ім. І. Сікорського

Якщо буде можливість, я четвертий курс, бакалавр. В принципі, якщо можна буде, то я б хотіла тут працювати. Тому що виробництво прогресує. І, як нам сказали, вік працівників доволі невеликий. То всі будуть приблизно мого віку. А це дійсно сприяє розвитку, розумінню. Тому було б цікаво.

Петро, студент Київського політехнічного інституту ім. І. Сікорського

Тут така атмосфера, що повністю ти можеш віддаватися роботі. І просто тут круто.

Вікторія, студентка Сумського державного університету

Те, що ми побачили на презентації, те ми в принципі побачили і тут. І воно дуже вражає своїми масштабами і мені дуже сподобалось.

Працівники компанії «Джейбіл» зробили все можливе, аби в учасників склалося цілісне уявлення про виробництво. Після практичних занять організували підсумкову зустріч, де відповіли на всі запитання. А на завершення провели цікаву екскурсію Ужгородом.