Подробиці

Чоловіча мода у сезоні осінь-зима 2018 характеризується своєю лаконічністю. Класика та розкіш – залишається в тренді. Для тих, хто завжди в русі, часто відвідує ділові зустрічі і повинен виглядати стильно та охайно – ідеально пасуватиме образ із темно-синіми брюками та чорною сорочкою, яка незмінно залишається актуальною і підкреслить мужність та елегантність чоловіка.

Яна МУРЗАЄВА, професійний шопер, стиліст

Його класичний образ доповнює укорочене пальто. І я думаю, що кожному чоловіку необхідна немаленька сумка. Тому я підібрала йому таку, на перший погляд, велику спортивну сумку, але оскільки у неї лаконічна форма, лаконічний чорний колір, її можна використовувати у повсякденному житті і брати з собою на усі випадки. Плюс гарні шкіряні рукавиці.

Гольф – одна із базових речей у чоловічому гардеробі. Він зручний у холодну пору року та ідеально доповнить повсякденний образ.

Яна МУРЗАЄВА, професійний шопер, стиліст

Мені хотілося показати незвичайне поєднання кольорів. Тут такий коричневий колір гольфа. До нього я підібрала схожі за відтінком вельветові брюки, вишневу куртку і пояс, який би перекликався відтінком між кольором основної капсули та вітровки.

Обов’язковим елементом гардеробу чоловіка повинні бути джинси. Це універсальна річ, яка підійде на кожен день і є стильною та зручною. Джинси необхідно правильно підкочувати. Якщо взуття високе – то під його рівень, якщо низьке – то по щиколотку.

Яна МУРЗАЄВА, професійний шопер, стиліст

У нього джинси за кроєм нагадують голіфе. Вони трохи потерті і це додає їм стильності та різкості. А також одна із трендових речей – це світер. Цього року дизайнери часто на подіумах та показах використовують світе. Це та річ, яку ми вже забули, як носити. Вона перестала бути цікавою. Але в цьому році вона знову в моді. Вона зручна і під неї не потрібно підбирати багато різних деталей.

Аби трохи урізноманітнити такий повсякденний образ – до нього можна одягти класичне пальто без зайвих деталей.

У сезоні осінь-зима 2018 популярними будуть три основні принти – квітковий із масивними візерунками неяскравих тонів та смужка, яку дизайнери використовують не тільки на сорочках, але й на брюках, светрах та світшотах. Актуальною буде також дрібна клітка, яка додає чоловічому образу  м’якості та інтелігентності.

Яна МУРЗАЄВА, професійний шопер, стиліст

Гострі кути придають м’якому враженню більш різкий зовнішній вигляд. Також, щоб поставити крапку різкості чи брутальності цього образу, ми використали високі сапоги з легкою потертістю.  Для того, щоб було зрозуміло, що володар цього наряду дуже багато бігає, веде активний спосіб життя. Тому кожна така деталь додає загальне враження володарю цього комплекту сміливості, мужності і, звичайно ж, стилю.

Популярними у цьому сезоні будуть чоловічі капелюхи Федора. Головний убір із з опущеними полями та трьома впадинами (одна вгорі та дві по бокам). Топовим трендом цьогоріч також є куртка-бомбер. Її дизайнери поєднують, як із спортивними штанами, так і з джинсами та класичними брюками.