Подробиці

Ужгород засипало снігом. Містяни скаржаться на неприбрані вулиці.

Комунальники ж кажуть: задіяли близько півсотні дорожників і двірників. Окрім того на вулицях працює спецтехніка.

Іван ДОВБАК, директор КП «КШЕП» м. Ужгорода

Ці два дні було задіяно 7 одиниць техніки. Це снігоприбиральні спецтехніки. Це 5 КДМ-ок , дві ПМ-ки і було задіяно 5 тракторів. Також автонавантажувач.

Спецтехніка працює тільки у вечірній і нічний час. Вдень роботі снігоприбиральних машин заважають припарковані біля узбіч автівки.

У першу чергу комунальники прочищають шляхопроводи, транспортні кола, підйоми, під’їзди до лікарень та міського кладовища.

Іван ДОВБАК, директор КП «КШЕП» м. Ужгорода

Потім ми переключаємося на підчистку і прочистку магістральних вулиць. Після таких, як позавчора падав сніг 24 години практично. Сніг був облоговий. Це сніг, який сильно і швидко прикатується. Ущільнюється. Постійно треба з ним працювати. Потрібно весь час підсипати і прочищати. Практично ми сьогодні за два дні закінчили розчистку вулиць. Вчора і позавчора була підготовка, підсипка. Сьогодні вночі ми розчищали повністю усі магістральні вулиці міста Ужгорода.

Вулиці посипають сіллю і піском. Раніше використовували щебеневу суміш. Відмовились від неї, бо засмічувала каналізації, — кажуть комунальники.