Подробиці

Із понеділка, 28 січня, в ужгородських школах – карантин у зв’язку зі  зростанням захворюваності на ГРВІ та грип. Таке рішення прийняли на засіданні протиепідемічної комісії у міській раді. Медики повідомили, що за останній тиждень в  Ужгороді  зареєстровано  1037  випадків звернення до лікарів з приводу ГРВІ. Це на 51 % вище  за показник епідемічного порогу. Більше половини із захворілих – діти до 17 років – 619 осіб, за останній тиждень збільшилася кількість захворюваності і серед дорослих. Є госпіталізовані.

Ірина СТОЛЯРОВА

в.о. начальника відділу охорони здоров’я Ужгородської міської ради

Саме діти до 17 років складають левову частину від захворілих. Це 73:, 12% із усієї кількості хворих госпіталізовані, більша частина —  також діти. Одностайно було прийняте рішення про тимчасове припинення навчання у школах (1-11 класах) із 28 січня до 1 лютого. У дошкільних навчальних закладах уведено карантинні методи: провітрювання, вологе прибирання, а також недопущення у колективи хворих дітей чи співробітників. Для головних лікарів міських лікувально-профілактичних закладів введено у дію план протиепідемічних заходів, і карантинні методи також.

Тож, наразі навчання у школах Ужгорода  призупинене до 1 лютого. Втім, карантин триватиме до стабілізації епідемічної ситуації, яку постійно відстежують. Наступної п’ятниці комісія збереться знову та вирішить, чи продовжуватимуть обмежувальні карантинні заходи.