Подробиці

Це  барбершоп. У буквальному сенсі – чоловіча цирюльня. Тут пропонують не тільки зробити зачіску, випити каву, а й підстригти бороду. Однак це не перукарня у звичному розумінні. Культура барбершопів має історію зі Сполучених Штатів Америки. Її пік відбувся у 30-х роках минулого сторіччя. Колись в таких закладах чоловіки могли підстригтися, купити їжу, вино та послухати улюблену музику. Наразі тут миють голову і професійно надають послуги барбера.

Андрій Долгоносов

барбер

Найперший клієнт прийшов з дуже довгою бородою. Ось така була борода. Поскільки це був перший мій клієнт , то я бороду стриг близько години.

В останні роки реанімована мода на барбершопи прийшла  і в Україну. Чоловічі салони стають осередком стильних та сильних, впевнених у собі особистостей. Чоловіки все частіше відпускають бороди і попит на барберів відповідно  зростає  

Андрій Долгоносов

барбер

Одного разу прийшов хлопець віку Віктора, і мав таку ж довжину волосся.  Був стомлений, певно, після роботи. І коли я йому рівняв чуба , роблячи крайню лінію , то заснув. Він просто впав на машинку і вона зголила йому отаку лінію. Прийшлося все підрівняти і коротша зачіска, до речі, йому більше сподобалась.

Аби стати барбером недостатньо знати напам’ять чоловічі стрижки. Він і сам , як ікона стилю.  Чоловік, який не соромиться носити цікаві зачіски, пишні бороди чи вуса. Цей лук доповнює одяг та манери. Дивлячись на такого фахівця, клієнт відразу розуміє, що прийшов «за адресою» – у справжній чоловічий клуб, де з нього зроблять «свого».

Андрій Долгоносов

барбер

Із плюсів? Для мене це дуже цікавий рід діяльності. По-друге, це робота руками. Таке ремесло дає гроші. Де б я не був —  у всіх є волосся. І я завжди можу собі заробити на хліб. Третій плюс – постійний розиток, вдосконалення.Ти постійно  розвиваєш розумову діяльність, моторику і навички. А з мінусів я б назвав один. Хоча й воно приносить мені хліб, але волосся всюдисущЕ : у носі, їжі, шкарпетках. Тобто від них дуже важко позбутися.

Послуги барбера майже вдвічі дорожчі звичайних послуг штатних перукарів. Натомість цей заклад все більше користується популярністю.

Андрій Долгоносов

барбер

Каприз стригти бороду? Та ні. З бородою приємно.  Вона теж має свої особливості. За її допомогою можна підкреслити форму обличчя. Або навпаки приховати те, що не дуже хочеш показувати. Професія дуже цікава. От ми спілкуємось з клієнтами. Я багато чого дізнаюсь; вони так само. Намагаємось спілкуватись на рівних. І це свого роду приємно: спілкуватися просто так. ні про що.

Уже наступного року цей заклад започатковує своєрідну акцію для бездомних чи тих, які не можуть собі дозволити зробити зачіску чи підстригти бороду. Один раз в місяць тут весь день надаватимуть послуги таким людям безкоштовно.