Подробиці

За тиждень планету накриє романтична хвиля – святкуватимуть День Валентина. У день закоханих планують чимало заходів та атракцій. Закарпатська обласна бібліотека ім. Потушняка пропонує зануритися у атмосферу любові — послухати ніжну поезію та чуттєву музику при свічках в інтимній атмосфері вечірнього Ужгорода. «Полілог про любов» відбудеться 13 лютого у читальному залі.

Неля ОСТАПІВ

бібліотекар, організатор соціокультурних заходів

Люди, які дотичні безпосередньо чи опосередковано до мистецтва чи творчості, заскучили за цими заходами і дуже голодні до них. Особливість – у великій кількості учасників. Ми плануємо зробити дуже атмосферний вечір: при свічках, музика, поезія – що може бути кращим? І ще один момент – ті люди, які трохи засумували у цій передвалентиновій лихоманці (самотні, чи ті, у яких є пара), можуть прийти і відчути тепло і натхнення, трохи релакснути від зими таким способом.

Вечір «Полілог про любов» збере понад 20 учасників – поетів, музикантів, творчих людей. Організатори запрошують всіх самотніх і всіх закоханих, всіх, хто втомився від зими і навіть тих, хто вже впіймав легкий весняний настрій на цей музично-поетичний вечір.

Неля ОСТАПІВ

бібліотекар, організатор соціокультурних заходів

Ми навмисне не давали анонсу, хто саме виступатиме, аби для учасників теж було сюрпризом, хто ще крім них братиме участь. Буде кілька музичних номерів – як відомих, так і не дуже відомих колективів в Ужгороді. Це в основному будуть як авторські тексти, так і тексти, покладені на музику. Ще плануємо легкий інтерактив на тему любові і того, що вона означає у творчості і житті.  

«Полілог про любов» стартує в обласній бібліотеці 13 лютого о 18.00. Вхід вільний.