Подробиці

136 мільйонів гривень торік було отримано з держфонду регіонального розвитку. Загалом на виділені кошти вдалося реалізувати 72 проекти. 127 мільйонів гривень виділили місцевим бюджетам задля соціально-економічного розвитку за рахунок коштів субвенції з державного бюджету. Про це під час брифінгу повідомив директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації Денис Ман.

Денис МАН, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі ЗОДА

Економіка Закарпатської області в 2017 році в цілому показувала ріст практично по всіх показниках. Виняток склав тільки сільський розвиток, точніше розвиток сільського господарства. Незначне зниження відбулося у структурі сільського господарства за рахунок зменшення виробництва продукції сільгосп напрямку. Промисловість у нас показала 0,2% ріст до попереднього року, на рівні України цей показник склав 99,9%, тобто Україна розвивалася дещо трошки гірше, ніж Закарпатська область в цілому, якщо брати рік до року.

Крім того, активно розвивалася сфера туризму. У краї вдалося прокласти 3 туристичні маршрути та 16 дорожніх інформаційних знаків, узяти участь у 9 виставкових заходах, виготовити 3 відеоролики на тематику туристичного розвитку Закарпаття тощо.

Любов КОГУЧ, начальник управління туризму та курортів ЗОДА

Ще одне, що розроблено для інформатизації туристів, — розроблено новий  сайт – туристичний портал «Вітаємо на Закарпатті, який тепер має домен go.ua. Посилання zak.tour.go.ua. У Google він уже вчора висвітлювавася в нас четвертим у списку.

У галузі промисловості головними залишаються створення індустріальних парків, ліквідація нестачі професійних кадрів і вирішення проблеми зі страхуванням майна.