Подробиці

За будь-яким успіхом стоять люди, які його творять.

Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор» є одним зі зразків не тільки впровадження конкурентного бізнесу, але й колективу людей, що працюють задля однієї мети. Цьогоріч закарпатське представництво відзначає маленький ювілей — 10 років від початку роботи. Нині тут – згуртована команда, у якій є і ті, хто стояли у витоків, так і нове підсилення.

Василь ПИЛИПЧИНЕЦЬ

виконавчий директор

Змалку я прагнув працювати у автобізнесі, як і всі хлопці, любив автомобілі. У мене тут відбувся кар’єрний зріст: 10 років тому я прийшов сюди працювати консультантом відділу продажу, а зараз у процесі набуття певного досвіду, знань і навичок, отримав підвищення до посади виконавчого директора. Насправді, меж удосконаленню немає. У компанії «Тойота» наріжним каменем є філософія кайзен – постійне вдосконалення та раціоналізація. Навіть ті процеси, які налагоджені роками, можна покращувати, вдосконалювати увесь робочий процес. Що, відповідно, впливає на рівень задоволеності клієнта, на рівень задоволеності працівника. Наша мета – це побудова успішної моделі бізнесу, у центрі якої є клієнт та стати безумовним лідером у сфері надання послуг з обслуговування та продажу автомобілів.  

Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор» є єдиним офіційним дилером Toyota-Україна у Закарпатській області. До людського капіталу тут особливе ставлення та підхід: окрім постійного особистого та колективного розвитку, дбають і про атмосферу усередині компанії.

Тетяна БРОШЕВЕЦЬКА

фінансовий директор

У 2008 році, коли я прийшла сюди на роботу, слоганом компанії було «Тойота – керуй мрією», ось для мене особисто все воно так і сталося. Це був абсолютно новий формат компанії для мене. Я люблю свої роботу, люблю цифри – це робота і хобі. Криза 2008-2009 року стала для нас першим випробуванням, але ми впоралися і не втратили жодного нашого колегу. Я цим пишаюся. В колективі – це мої друзі, я знаю їх половин та дітей. Це уже сім’я.  

«Клієнт перш за все» — таким правилом керуються у Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор» уже багато років.  А у тутешньому сервісному центрі щорічно обслуговується понад 2000 автомобілів, близько 250 на місяць.

Василь СВІТЛИК

технічний директор

Уже 10 років працюю. За цей час ми усі здружилися, колектив став як рідний. Це уже, напевно, стиль життя, сім’я. Своєчасне та у повному обсязі сервісне обслуговування дуже важливе для автомобіля. У своїй роботі для якісного обслуговування ми використовуємо тільки оригінальні мастильні матеріали, оригінальні запчастини. Аби постійно підвищувати якість наданих послуг, ми проводимо навчання наших працівників, як онлайн, так і аудиторно. Для нас філософією є висока якість наданих послуг, а також мета стати найкращим автомобільним дилером у місті.

Роботу із автівками у Тойота Сервіс Ужгород «Карат Мотор» завжди виконують на найвищому рівні, використовуючи тільки оригінальні запасні частини, аксесуари та масло і фільтри.

Сергій ПЛЄШАКОВ

начальник відділу запасних частин

Я працюю у Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор» уже 10 років, і це уже як сім’я. Щоб наші клієнти були впевнені у своєму автомобілі на 100%, ми рекомендуємо встановлювати лише оригінальні запасні частини та аксесуари до їхніх автомобілів. Ми також гарантуємо якісне технічне обслуговування та оперативну доставку запчастин та будь-яких аксесуарів автомобілів «Тойота».

У своїй роботі Тойота активно впроваджує японську кайзен-філософію та практику: покращуючи стандартизовані дії та процеси, цілі – виробництво без втрат. Вдається втілювати ці принципи і у роботі Тойота Сервіс Ужгород «Карат Мотор».

Андріяна КОСТЬ

менеджер по роботі з клієнтами

У Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор» працюю уже три з половиною роки. За цей час «Тойота» стала для мене другим домом, сім’єю. Тут відкрилися нові можливості, проявилися нові бажання розвитку, хочеться проявити себе якнайкраще у цьому, бути корисною цьому бізнесі. Кайзен – це постійне вдосконалення, ми намагаємося почути кожного клієнта, почути його голос і бажання, для нас це дуже важливо, бо це і наше вдосконалення, вдосконалення у кожній деталі. А голос клієнта – це найважливіше, до чого прислухаємося.

Тойота Сервіс Ужгород «Карат Мотор» враховує усі побажання клієнтів, рекомендуючи тільки оригінальні запасні частини, аксесуари та масло і фільтри. Усе це — впевненість в ідеальній роботі агрегатів, гарантія відповідності стандартам виробника, економія витрат на ремонтні роботи та запорука комфортного керування.

 Михайло КОБИШ

старший сервіс-консультант

На Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор» працюю більше трьох років. Для мене це дійсно була мрія – працювати на Тойоті. І тепер мрія збулася – я працюю з автомобілями. Один із основних принципів нашої роботи – це клієнтоорієнтованість. Відповідно, ми ставимося до кожного клієнта як до людини зі своїми хобі та вподобаннями, якимись особливими потребами. Це все відображається і на ставленні людини до свого авто. Ми намагаємося ці нюанси віднайти, знайти точки дотику, а в обслуговуванні врахувати усі інтереси клієнтів.

Окрім того, Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор» крокує у ногу із часом, тому запустив новий онлайн-сервіс. ТойотаБот — віртуальний помічник, який працює на базі соцмережі Facebook. Завдяки йому є можливість запису на технічне обслуговування чи тест-драйв прямісінько із вашого смартфону чи персонального комп’ютера! Toyota цінує Ваш час – із Toyota завжди зручно!

Йосип КОБАЛЬ

менеджер з реклами та маркетингу

Сучасні медіаканали дійсно суттєво полегшують комунікацію із нашими потенційними та діючими клієнтами, однак і ховають у собі підводні камені. Однак, якщо тобі не бракує креативу і творчого підходу, ти маєш свої ідеї, то Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор» — якраз те місце, де твої задуми втілюються в життя. Яскравий приклад цього – це запровадження онлайн-сервісу, який ми запустили у травні. І зараз цією розробкою ми пишаємося, бо поступово нею починає користуватися Україна, і  цей сервіс дає додаткові плюси для наших клієнтів.

10 річчя – це тільки перший рубіж на шляху у великому плаванні Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор». Задля успіху є усі складові: перемоги не забаряться.