Подробиці

Закарпаття вперше приймає Кубок України з пожежно-прикладного спорту. Участь у змаганнях бере 16 команд, а це понад 130-ти найкращих рятувальників країни.

Олександр ТАРАСОВ, головний суддя змагань

Шість заслужених майстрів спорту, 14 майстрів спорту міжнародного класу. Це ті найсильніші спортсмени, які є на сьогодні в Україні. Пожежно-прикладний спорт – це не тільки спорт. Але й одна з основних етапів підготовки складу для виконання тих завдань, які стоять перед рятувальною службою.

Спортсмени долали 100-метрову смугу з перешкодами, проходили пожежну естафету та підіймалися по штурмовій драбині на четвертий поверх навчальної вежі.

Анатолій Бобенко приїхав з Одеси. Пожежно-прикладним спортом захопився ще 23 роки тому. За цей період загасив не одну пожежу і врятував не одне життя.

Анатолій БОБЕНКО, учасник з Одеси

Я треную дітей. Сам продовжую займатися спортом. Треную дітей. Ділюся досвідом. Тому я займаюся цим із задоволенням. І тоді тільки буде результат.

Львів’янин Дмитро Головатий є майстром спорту. Аби був хороший результат, — каже, — тренується 5 разів на тиждень.

Дмитро ГОЛОВАТИЙ, учасник зі Львівської області

Іменно цей вид є, коли горить дім, не можна дістатися до нього високо, то от штурмова драбина допомагає дістатися через вікно.

Ці змагання є останнім етапом перед Чемпіонатом світу, який уже незабаром відбудеться у сусідній Словаччині. І саме за результатами Кубку сформують збірну України з пожежно-прикладного спорту.