Подробиці

Перед початком чергового засідання міськвиконкому фірма-підрядник продемонструвала зразки гранітних елементів, якими замінять покриття площі Поштової в Ужгороді. Нинішню неякісну бруківку демонтують, подальшу її долю вирішуватиме міськрада.

Богдан АНДРІЇВ, Ужгородський міський голова

Уже їде перший автомобіль з природним гранітом з Житомирської області, який буде встановлений на площі Поштовій. Спілкувалися із фахівцями: основа під це покриття готова, вирівняна. Не бачу проблем щодо встановлення нового покриття, звичайно, якщо дозволятимуть погодні умови.

Важливим для ужгородських загальноосвітніх навчальних закладів стало погодження  на засіданні виконкому сум на харчування школярів. Так, одноразовий сніданок на одного учня коштуватиме  9 гривень 25 копійок бюджетних коштів; обід — 14 гривень 80 копійок та полуденок — 3 гривні 70 копійок. Рішення ж про затвердження грошової норми харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та дошкільних групах навчально-виховних комплексів Ужгорода відклали на довивчення. Грошові норми вступають у дію з 1 січня 2018 року.

Оксана БАБУНИЧ, начальник управління освіти Ужгородської міської ради

За попереднім рішенням виконавчого комітету міська рада сплачувала 40% вартості харчування, 60% у дошкільних навчальних закладах — батьки. У разі збільшення вартості продуктів, призведе до автоматичного збільшення плати батьківської , при чому суттєвого – приблизно удвічі. Висловлена пропозиція щодо вирахування необхідних коштів з міського бюджету, аби могти оплатити ту відсоткову вартість харчування, яка дозволить зберегти плату батьків на тому рівні, на якому вони її сплачували до сьогоднішнього виконкому.

Прийняли також і Програму капітального ремонту житлового фонду в Ужгороді на 2018 − 2022 роки, яка буде реалізована у два етапи. Запланований обсяг коштів на 5 років — 110 млн. 750 тис. грн.

Богдан АНДРІЇВ, Ужгородський міський голова

Передбачається на 2018 рік 26 млн: 21 з міського бюджету і 5 – з інших джерел щодо капітального ремонту житла. Це ідеться про покрівлі, каналізації, електрощитові, ремонти будинків у місті Ужгороді.

У наступному році продовжиться і Програма встановлення автономного електричного опалення в Ужгороді у квартирах пільгових категорій громадян та малозабезпечених, введення його в експлуатацію.