Подробиці

З 1 до 30 жовтня у навчальних закладах проводять акцію «Шкільна бібліотека — за здоровий спосіб життя». З учнями практикують різні методи роботи. У 4-й ужгородській  ЗОШ з поглибленим вивченням словацької використовують інтерактивне навчання.  Всю необхідну інформацію намагаються не тільки розповісти в доступній формі, а й передусім візуалізувати.

Галина ІГНАЦЕВИЧ

завідувач бібліотеки Ужгородської ЗОШ №4

Я особисто вважаю, що розмовляти про здоровий спосіб життя — це уже не цікаво. Особливо сучасній молоді. Учням краще це все показувати. Як бути здоровим, що для цього треба робити. У нас проводять чимало заходів з демонструванням науково-популярних фільмів, конкурсами, розвагами

Цього разу до учнів запросили стронґменів Закарпаття, щоб вони власним прикладом довели: займатися спортом корисно і надважливо.

Олексій МАЛЬЦЕВ

голова стронґменів України в Закарпатській області

Прийшов показати діткам спортивні вправи, щоб вони не задумувалися про шкідливі звички у майбутньому. Краще займатися спортом. Намагаюся знайти нові зірки, щоб вони у майбутньому виступали зі мною, або під моїм керівництвом.

Спортсмени продемонстрували учням підіймання однією рукою гирі 75 кг, а також колоди 100-110  кілограмів.

Олексій МАЛЬЦЕВ

голова стронґменів України в Закарпатській області

Це є одна з найвідоміших у світі вправ. Вона ставиться і на чемпіонатах України, і на етапах кубку, і на європейських, і на світових рівнях.

Популяризацію спорту у четвертій школі планують продовжити. Крім показових виступів стронґменів, для учнів влаштують    тематичний конкурс колажів і малюнків, а також показ фільмів про здоровий спосіб життя.