Подробиці

Друге пленарне засідання дев’ятої сесії Закарпатської обласної ради розпочалося із хвилини мовчання за загиблими під час бойових дій військовими 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади

12 грудня 2017 року від кульового поранення загинув наш земляк із Берегівського району 24-річний Михайло Кушнір. А у ніч на понеділок,18 грудня, поблизу Зайцевого на Донеччині загинули 34-річний Тимофій Генішіз з Рахова та 37-річний Андрій Сипавка з Ужгорода. Світла пам’ять нашим Героям

Паводок 15-17 грудня, внаслідок якого підтоплено сільгоспугіддя, садиби, помешкання людей, пошкоджено мости, дороги та дамби, сколихнув Закарпаття. Рівень води сягнув історичного максимуму із 1998-го року. Ліквідація наслідків стихійного лиха та комплексний підхід щодо недопущення у майбутньому подібних катастрофічних ситуацій викликала півторагодинне гучне обговорення у сесійному залі. Завершилося ж прийняттям звернення до влади країни про відновлення фінансування Програми комплексного протипаводкового захисту в басейні р. Тиси Закарпатської області на 2018 рік. Варто зазначити, що за останні кілька років із держбюджету по цій програмі в область коштів не надходило.

Михайло РІВІС, голова Закарпатської обласної ради

 Директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Денис Ман закликав обласних депутатів підтримати два законопроекти у сфері сільського туризму.

 Денис МАН, директор Департаменту економічного розвиту і торгівлі Закарпатської ОДА

 Найголовніше – закарпатські депутати ухвалили  головний фінансовий документ — бюджет області на 2018 рік.

 Михайло РІВІС, голова Закарпатської обласної ради

 Відтак депутати ухвалили рішення у сферах життєзабезпечення краю, затвердили нові обласні програми та внесли зміни до діючих. Скерували також Звернення до вищих органів державної влади.