Подробиці

В Ужгороді провели презентацію та воркшоп з користування сайтом YouControl. Це — інформаційно-аналітична платформа для бізнесової аналітики та перевірки контрагентів, яка наразі об’єднує матеріали із 42-х відкритих державних реєстрів.

Сергій Мільман, автор ідеї та спонсор проекту, заснував його у 2013-тому, щоб створити базу даних, так би мовити, «проблемних» клієнтів. З часом платформу почали використовувати не тільки для визначення фінансових ризиків, але й для проведення різних розслідувань. Наразі доступ до бази є як платним, так і безкоштовним, а до використання її рекомендують Державна фіксальна служба та Національний банк України.

Сергій МІЛЬМАН, засновник платформи YouControl

«Оpen-data – тариф який дозволяє користуватися всім функціоналом лише за умови реєстрації, є тариф стандартний, яким користуються підприємці. Організації, журналісти, представники медіа – вже величезна кількість проектів реалізована за допомогою цього партнерства. Окрім того перевіряються судді, члени до громадських рад … Для журналістів ми безкоштовно надаємо доступ, щоб вони проводили економічні розслідування. »

Вже майже рік успішно використовує платформу журналіст Ярослав Гулан. Каже: якщо людина вміє користуватися інтернетом, то зможе спокійно працювати із сайтом за принципом пошуковика.

Ярослав ГУЛАН, журналіст-розслідувач

«Якщо якась фірма виграла тендер у міськраді, то ми можемо задати цю фірму у систему і ми дізнаємося, хто її власник. Які є судові справи наприклад, що дуже цікаво»

Для того, аби отримати доступ до системи безкоштовно, необхідно надіслати заявку на електронну адресу, яку ви бачите на екранах.

Надіслати заявку для доступу до платформи YouControl — [email protected]

Сергій МІЛЬМАН, засновник платформи YouControl

«Це має бути щонайменще аргументоване бажання зробити розслідування. Ми надаємо тимчасовий доступ. Якщо розслідування виходить – все: ми надаємо доступ на рік.»