Подробиці

За призи Діда Мороза на рапірах змагалися юні закарпатці віком 10-14 років. Турнір відбувався у НВК «Гармонія», що у Доманинцях, на базі якого функціонує школа фехтування.

«Нам приємно відзначити, що закарпатська школа фехтування входить у трійку найкращих в Україні. Зараз ми стабільно 3-4 в країні. У нас працюють 14 тренерів, займаються з дітьми. Приємно відзначити директора НВК «Гармонія», на базі якого ми 5 років як відкрили відділення, такий вид «рапіра». Зараз тут проводимо дитячий турнір, новорічний, — «Юний динамівець»», — ділиться Михайло ПАНТЬО, голова Федерації фехтування на Закарпатті

Участь у змаганнях на рапірах взяли 28 дітей із «Гармонії», ДЮСШ «Динамо» та спортсмени із Мукачева. Таким чином відбулася традиційна передноворічна першість області у двох вікових категоріях.

«Це сьогодні новорічний турнір на призи Діда Мороза, Це святковий турнір. Діточки отримають подарунки, а Чемпіон отримає великий подарунок від Діда Мороза», — каже Оксана РАПИНЕЦЬ, старший тренер із фехтування на рапірах (жін.) у Закарпатській області

Цим турніром закарпатські фехтувальники закривають 2015-ий рік. Уже у наступному – участь у Чемпіонаті Європи, який відбудеться у лютому-березні.