Подробиці

В Ужгородському районному центрі зайнятості  провели Ярмарок вакансій. Для участі запросили безробітних, а також учнів та випускників шкіл. Близько 15-ти підприємств пропонували свої можливості для працевлаштування.

Юрій ЛУКАЧ, директор Ужгородського районного центру зайнятості

Вони представляють фактично усі професії, які витребувані зараз на ринку праці. Це і обробні підприємства, і електроніка, і деревообробка, і швеї, і сфера обслуговування – готельний бізнес, ресторанний бізнес. З іншого боку це спеціальні професії. Військові, поліція.

Для підприємств це хороша нагода знайти кваліфікованих працівників та познайомитися з потенційними кадрами. Середня заробітна плата, яку пропонують – від 6-ти до 9-ти тисяч гривень.

Євген, представник лижної фабрики

У нас є багато вакансій зараз. Це технологи, пресувальники, механіки, майстрів треба. Плюс-мінус завжди є 15-20 вакансій. Тобто, кожна людина, яка зацікавлена, вона щось для себе знайде.

Володимир прийшов на ярмарок у пошуках роботи. Декілька вакансій його зацікавили. Зізнається – обов’язково спробує свої сили на співбесідах.

Володимир, шукає роботу

Узнавав, все устроює, все підходить. Довідка, диплом, копія всі, паспорт, посвідчення, всьо, як має бути.

Представники державної прикордонної служби та патрульної поліції Закарпаття пропонували учасникам ярмарку не тільки вступити до їхніх лав, але й підготували для них виставку техніки. Це автомобілі високої прохідності, квадроцикли, які використовують у гірських зонах та рухома апаратна машина.

Ігор ЛЕОНЧЕНКО, старший технік відділення звязку

Вона виконує завдання на державному кордоні. Це є мобільний пункт пропуску. Дозволяє виконувати завдання в будь-якій ділянці державного кордону, забезпечена спеціальним технічним майном, що дозволяє перевіряти паспортні документи осіб, що слідують через державний кордон.

Окрім цього, студенти профільних закладів підготували для школярів майстер-класи з плетення кіс та малювання тату хною.