Подробиці

В Ужгородському національному університеті відбувся День відкритих дверей для учнів старших класів, які уже активно обирають майбутню професію. Профорієнтаційну роботу у виші проводять регулярно. Прикладом є також Літній університет для школярів.

Цього ж разу для учнів влаштували ярмарок факультетів: розповіли потенційним абітурієнтам про особливості кожної спеціальності.

Презентувала себе і кафедра військової підготовки – наймолодший підрозділ УжНУ, з’явився у 2015-му році.

Ігор ЄСЬКІН, заступник завідувача кафедри військової підготовки УжНУ

Військову освіту здобувають, як додаткову спеціальність, паралельно навчаючись на основних факультетах. На нашій кафедрі студенти можуть здобути спеціальність за 4-ма напрямками: командири механізованих, артилерійських підрозділів, командири підрозділів розвідки і психологія.

Ректор університету, Володимир Смоланка, особисто нагородив найкращих учнів ужгородських шкіл за перемоги у олімпіадах та наукових конкурсах. Розповів про інновації в УжНУ, міжнародну співпрацю вишу та можливості для студентів.

Володимир СМОЛАНКА, ректор УжНУ

Наш університет має більше, ніж 90 партнерів-університетів. Від Угорщини і Словаччини до США. Тому закордонні стажування для викладачів, практики для студентів, семестрове навчання для студентів протягом цілого року – це вже звична справа для наших студентів та викладачів.

УжНУ активно співпрацює також з Ужгородською міською радою, успішно реалізовують спільні проекти, програми стажування тощо.

Богдан АНДРІЇВ, Ужгородський міський голова

Ми зараз знаходимося в найпотужнішому, найбільшому навчальному закладі нашої області, який є гордістю не тільки міста, області, а, я переконаний, і краю, нашої Батьківщини.

Школяр Максим відповідально ставиться до вибору майбутньої професії, тому ретельно вивчає переваги кожного факультету. Певні уподобання уже є.

Максим, школяр

Туристичний. Цікавить, що є до чого інтересного почути, цікавого багато тобі будуть розказувати і запамятаєш про це, про що ідеться мова.

Школярі відвідали також факультети, які їх найбільше цікавлять, мали змогу побачити студентське життя зсередини та поспілкуватися з викладачами вишу.