Подробиці

Цьогоріч уже традиційний  хіп-хоп фестиваль «Ghetto Groove» перетворився на Міжнародний чемпіонат. До Ужгорода приїхали відомі танцівники з різних куточків України та світу: Італії, Бразилії, Молдови, Білорусі, Угорщини та Словаччини.

Альона КАМІНСЬКА, керівник Студії сучасного танцю «Бліц»

Є також багато міст України, яких не було прошлого року. Приїхали з Полтави, з Києва будуть. Також колектив з Кривого Рогу. Учасників близько 400 людей. Звичайно, і «Бліц» приймає участь у програмі.

Один з майстер-класів проводив відомий хореограф республіки Молдова, учасник багатьох телевізійних шоу – Юрій Рибак.

Юрій РИБАК, хореограф із Молдови

Для мене це сьогодні був експеримент. Я вперше ставив хореграфію під своє ж виконання. Це моя пісня, яка була написана недавно. Для мене це було вдвічі хвилююче. Було цікаво, як сприймуть хореографію в першу чергу. Бо я хореограф. І було цікаво, як сприймуть пісню.

Також під діджейські ритми учасники змагалися у батлах один на один. Переможців у різних категоріях обирало висококваліфіковане журі. У їх складі був і бразильський хореограф Бруно.

Бруно, хореограф з Бразилії

Як суддя, я маю три головні вимоги до команд: це креативність, оригінальність та впевненість.

Талановита танцівниця та учасниця телепроекту «Танцюють всі», Марія Козлова, на чемпіонаті «Ghetto Groove» вперше. Також приєдналася до команди суддів. У неї свої вимоги до учасників.

Марія КОЗЛОВА, хореограф

Коли це стосується колективів, то є багато факторів. Починаючи з зовнішнього вигляду. Для мене це завжди важливо. Зібране волосся, все укладено. Чистенько, акуратно. Звичайно, синхронність, техніка. І, звичайно ж, емоції.

Господарі чемпіонату, Студія сучасного танцю «Бліц» також підготувала для усіх гостей нову запальну програму. Кажуть: подібними заходами і надалі намагатимуться розвивати хіп-хоп культуру на Закарпатті.