Подробиці

На черговій сесії Ужгородської міської ради депутати підтримали Програму надання матеріально-технічної допомоги Чопському прикордонному загону на 2019-2020 роки у розмірі 400 тисяч гривень. За ці кошти придбають сучасне обладнання для підвищення ефективності пунктів пропуску.

Прийняли також рішення про придбання нового службового автомобіля для Управління архітектурно-будівельного контролю для змоги оперативно виїжджати на об’єкти.

Богдан АНДРІЇВ, міський голова Ужгорода

Це в межах 500 тис. грн. Це буде об’явлений відкритий прозорий тендер і яка модель переможе і такий автомобіль буде придбано. Вони мали автомобіль. Він постійно перебував у ремонтах. Це автомобіль «Нива», яка вже має понад 15 років. І ми багато коштів витрачаємо на поточні ремонти цього автомобіля. Уже краще придбати новий і використовувати його напротязі десяти років наприклад.

З дорожнього фонду виділять кошти також на капітальний ремонт вулиці Собранецької.

Богдан АНДРІЇВ, міський голова Ужгорода

Це від перехрестя вулиці Митної в сторону Міжнародного пункту пропуску «Ужгород». Перші 5 млн., є розпорядження голови ОДА про перерозподіл цих коштів. Зараз ми займаємось оформленням тендерної документації для того, аби в найкоротші строки змогли приступити до капремонту вулиці Собранецької.

Депутати проголосували за проект рішення про надання матеріальної допомоги у розмірі майже 2 000 гривень малозабезпеченим ужгородцям, інвалідам, пенсіонерам та рідним учасників АТО.