Подробиці

5-6 вікон на першому та третьому поверхах Ужгородської школи №5 вночі невідомі обстріляли із пневматичної зброї. Пошкодження зовнішньої частини склопакетів виявив нічний сторож навчального закладу. Під час обстеження території знайшли пакунок від куль та пляшки від алкогольних напоїв.

Петро КІНДЮХ

директор Ужгородської ЗОШ №5

Знайшли на подвір*ї навіть коробки з-під пневматичних куль та розбиті пляшки з алкогольними напоями. На жаль, наразі не можемо забезпечити  по периметру охорону школи. Минулого року у нас була цілодобова охорона, і у тому випадку подібне не могло статися. Зараз є нічний сторож, який не може цілком забезпечити недоторканість нашого майна. Зазначу: на той момент дітей у школі не було, небезпеки для життя дітей чи персоналу не було. Нанесено тільки матеріальну шкоду. З таким треба боротися і винних належним чином покарати.

Оперативно на виклик до школи прибули правоохоронці, які зібрали усі речові докази. Наразі триває кваліфікація зазначеного правопорушення.

Інесса МАНЗУЛИЧ-ІВАНОВА

спеціаліст відділу комунікації Головного управління Нацполіції Закарпаття

За викликом виїхала слідчо-оперативна група, яка встановила: на вікнах дійсно є ушкодження, але вони є незначними, характерні для відстрілу із пневмату. Наразі триває перевірка за цим фактом, поліцейські визначаються із правовою кваліфікацією: чи буде там дрібне хуліганство за КУ про адмінпорушення, а чи буде кримінальна справа за ст. 296 (хуліганство із застосуванням зброї). Деталі встановлюють.  

Постраждалих немає, деталі та сума нанесеного матеріального збитку встановлюються. Школа працює у звичному режимі.