Подробиці

Творча зустріч із відомими українським мандрівником, журналістом, фотографом Дмитром Комаровим в Ужгороді відбудеться 26 січня о 18:00 в Закарпатському облмуздрамтеатрі.

Глядачі знайомі з ним завдяки  телепроекту «Світ навиворіт» («Мир наизнанку»). Сприймаючи світ його очима, нам здається, що ось простягни руку — і будь-який простір запросто відкриється. Сюжети вражають своєю непередбачуваною насиченістю. Часом закрадається думка, що події просто змушені підлаштовуватися під нього. І, якщо ми дивимося його програми на одному диханні — значить він бачить те, про що ми тільки здогадуємося.

Відчути наживо пульс планети. Бути на піку ситуацій і подій. Стати провідником саме тих слів, які донесуть саму суть. Віщати всім і тільки ВАМ.

Від Ужгорода до Сєвєродонецька — захоплююче спілкування з журналістом-мандрівником, який вміє не тільки вивертати світ, а й загортати розповідь.

Престижні нагороди і всілякі супровідні його життя рекорди — відзначаємо ми. Він же їде на зустріч з вами, готуючись із задоволенням поділитися найцікавішим, пережити разом найцінніше ще раз.

Квитки можна придбати у касі драмтеатру, або за посиланням тут: https://uzhgorod.karabas.com/ua/dmitrij-komarov-8