Подробиці

До Ужгорода у рамках Всеукраїнського туру  на підтримку четвертого альбому «Слова і ноти» приїхав відомий український співак, фіналіст шоу «Голос країни», Арсен Мірзоян. Тексти своїх пісень артист пише сам і виключно українською мовою. Для автора вони мають особливий сенс.

Арсен МІРЗОЯН, співак

Про одвічний діалог чоловіка і жінки. Або діалог сам з собою.

Арсен народився і зростав у Запоріжжі. Спеціальної музичної освіти не має. Майже 12 років пропрацював на механічному заводі. У 2000-му році повністю втратив слух на ліве вухо, у 2004-му – на праве.  Однак завдяки протезуванню лікарі повернули йому можливість займатись музикою. У 2011-му став учасником телепроекту «Голос країни», де пройшов до фіналу.

До нової четвертої платівки увійшло 10 композицій і один бонус-трек французькою мовою. Не обійшлось і без дуетів. В альбомі є пісня «Фура і артисти», яку Мірзоян виконав разом із Сашком Положинським. Композиція  про музикантів, яких уже немає. Виконували її на концерті пам’яті Кузьми Скрябіна у Львові.

Арсен МІРЗОЯН, співак

Це для нас знакова, звісно, пісня. Виявляється, що ні він, ні добре Кузьму не знали. Тому Положинський так і написав: «Ти все кликав на каву, а я все не заходив. То не здоровя, то справи. Якісь причини знаходив. Потім довго не вірив, у житті всіляке буває, коли в новинах сказали, що тебе більше немає.

За словами артиста, альбом «Слова і ноти» є більш роковим, ніж попередні. Ліричні пісні перетворилися на чоловічі. Наступними містами у рамках туру стануть Чернігів та Житомир.