Подробиці

В Ужгороді відбулася позачергова сесія міської ради. Зареєструвалися 23 депутати. На порядку денному було три питання. Два з них стосувалися подолання вето мера Богдана Андріїва.

Богдан АНДРІЇВ, міський голова Ужгорода

Я скористався правом накласти вето на рішення, яке ми прийняли 18 січня цього року щодо надання дозволу на складання технічної документації щодо зміни конфігурації земельної ділянки. Згідно доповідної записки головного архітектора виникло побоювання стосовно накладання цієї земельної ділянки на суміжну земельну ділянку. Так як інша земельна ділянка ще не оформлена і в ній немає меж. Тому я призупинив рішення, сьогодні вето не подолане. Тому дозвіл на зміну конфігурації земельної ділянки не підтримане і роботи по цьому проекту виконуватися не будуть.

Також Богдан Андріїв зупинив дiю рiшення виконкому від 16 сiчня про присвоєння поштової адреси на будiвлю гаража на вулицi Комендаря. Його реалізація могла б завадити заїзду до внутрішньої території багатоповерхівки, — зазначає очільник міста. Вето Богдана Андріїва депутати не подолали

Додатково у порядок денний включили питання щодо газети «Ужгород», яка остаточно перестала бути комунальною та пройшла процес роздержавлення.