Подробиці

Культурно-технологічну подію великих масштабів проведуть в Ужгороді. 2-3 вересня обласний центр Закарпаття перетвориться на місто дронів «DRONEVAR». Сюди з‘їдуться 16 топових пілотів України, аби взяти участь у перегонах на квадрокоптерах. Організатори очікують й гостей з-за кордону.

Євген ЗАБАРИЛО

голова ГО «Культурна платформа Закарпаття»

Якість пілота формує красу події. Ми наразі маємо топ пілотів, які є в Україні. Вони вже підтвердили свою участь. Європейські пілоти ще на стадії вирішення. До перегонів дронів будуть відбуватися майстер-класи і презентації новітніх ґаджетів. Це все, що робить голограми, літає, знімає. Речі досить цікаві. Приїдуть люди з «Квадрокоптер.ua». Можна буде політати, зрозуміти, як це працює і побачити, який широкий спектр можливостей відкривають технологічні речі, якщо ти хочеш щось створити.

За два дні обіцяють показати майстер-класи, як керувати дронами, для всіх охочих. Також презентують міні-фльми, які відзняті квадрокоптерами із різних замків та підземель Закарпаття. Атмосферу області вдасться відчути з незвичайних ракурсів — кажуть організатори. Подібний захід на Срібній Землі проведуть уперше.

Денис МАН

директор департаменту економічного розвиту і торгівлі Закарпатської ОДА

Раніше ми такого не приймали. Такий захід не приймала, напевно, і вся Україна. Сьогодні є достатня база різної нормативно-правової спрямованості в галузі туризму, поширення позитивного іміджу України та Закарпатської області, зокрема. І ці документи є основою і базою й того заходу, про який ми сьогодні говоримо.

Основними локаціями обрано Ужгородський замок та краєзнавчий музей. Там облаштують дистанцію для перегонів. Швидкість дронів може сягати до 100 кілометрів за годину.