Подробиці

Ужгородський національний університет входить до рейтингу ТОП-20 найкращих вишів України. Зараз тут навчається близько 15-ти тисяч студентів. З них – понад 1000 іноземці.

Володимир СМОЛАНКА, ректор УжНУ

Ми прикладаємо усі зусилля для того, аби кількість факультетів і кількість, відповідно, спеціальностей, на яких навчаються іноземні студенти була більшою. І хочу сказати, що дуже приємним є фактор, що ми прикладали у цьому плані досить великі зусилля. Ми маємо на сьогоднішній день, наприклад, уже 18 студентів, які вчаться на інженерних спеціальностях.

Фінансове становище УжНУ на сьогодні є стабільним. У 2017-му році виш отримав 180 мільйонів гривень за загальним фондом та 170 за спеціальним – який університет накопичує сам за освітню та інші види діяльності. В Ужгородському національному університеті велика кількість молодих науковців. Це близько 400 аспірантів та 16 докторантів. У минулому році з державного бюджету виділили понад 10 мільйонів гривень на фінансування освітніх проектів викладачів УжНУ.  Окрім того, працівники університету проводять потужну профорієнтаційну роботу у закарпатських школах. Налагоджують міжнародну співпрацю. Готують нові програми та проекти з європейськими вишами на 2018-й рік.