Подробиці

Майже година до шоу, а гості вже на місцях. В Ужгороді «StandUP» вкотре зібрав охочих міста набратися позитивних емоцій. Такий формат — продовжити собі вік сміхом — цікавий і завжди в тренді, – кажуть глядачі. Цього року, на відміну від минулого, організатори заходу запросили «постендапити» виключно чоловічу компанію.

Дмитро СТАСЮК

організатор

Виступатимуть 4 коміки: троє зі столиці, один з Одеси. Це, на мій погляд, одні з найкращих стенд-аперів країни, за плечима в яких сотні відкритих мікрофонів та сольних концертів. Я бачу, що такий формат подобається жителям Ужгорода. Тому концерт сьогодні – він другий; перший відбувся минулого року весною. Несподівано для нас самих глядачів було більше, ніж цьому дозволяла локація; загалом сьогодні та сама ситуація.  

Сучасний стендап – він різний: музичний, інтелектуальний, нижче пояса чи просто абсурдний. Перші у світі стендап-коміки сміливо руйнували межі комедійного жанру: вони жартували про політику, інтим чи расизм, ризикуючи потрапити під арешт. Зараз все простіше: зал аплодує чи просто їсть.

Для того, щоб розуміти стендап, не потрібно спеціальних навиків чи знань. Гумор – це універсальна мова. Для когось  справа життя. Хтось —  тільки початківець.

Сергій ЛЕПКО

учасник «StandUP» з Києва

 Близько 3 років. Сьогодні буду дивувати історіями, які бачив, які чув, які пережив і хочу поділитися. Це цікаво, це щиро. Ви спілкуєтеся з глядачами, з великою аудиторією. Стендап – це не вистава; це діалог , кайф і завжди живі емоції й хороші люди.     

Майже усі учасники зачіпали тему подвійного громадянства на Закарпатті, сімейні цінності чи автодороги. Причому в образі залишаються навіть за кадром.

Андрій ЩЕГЕЛЬ

приїхав «стендапити» з Києва

Чим дивуватиму публіку? Покричу в мікрофон, полаюся, відішлю когось кудись, усміхатимуся і виглядатиму, як король.  Приваблює те, що мені це подобається: спочатку і до кінця – всі процеси. А як не займатися тим, що подобається?

15 хвилин, аби розвеселити та викликати усмішки. Коміки розповідають, що до виступу готуються сумлінно і дуже критично.

Артур ПЕТРОВ

учасник «StandUP» з Києва

До шоу ми готуємося на відкритих мікрофонах; безплатних заходах, де кожен охочий , досвідчений чи не дуже   може написати 3\4 хвилини і перевірити жарти. Відвідуючи такі штуки ти усвідомлюєш сам процес, вибираєш найкращі жарти, перевірені і знаєш, що точно сміятимуться. Стендап – крута штука, куди  можуть потрапити усі охочі. Якщо у вас є ідеї, думки, жарти, а якщо й це смішно, то ти виступаєш далі.

Знайти мотивацію виступати – не проблема, — каже терези-високий-одесит, як себе сам називає  Микита Шевчук. А от, що робити, коли твої жарти не розуміють? – ділиться власним рецептом.

Микита ШЕВЧУК

учасник «StandUP» з Одеси

У мене є перевірені жарти , які я розповідаю, а якщо й вони не заходять , то я починаю співати . Співати я  не вмію. Я співаю погано, максимально псую людям настрій . То моя мрія, щоб наступного разу , коли я приїду в Ужгороді зробили вихідний і всі прийшли на мій виступ.