Подробиці

1-го грудня о 10.00 у залі Вченої ради ректорату УжНУ відбудеться круглий стіл на тему «Податки і бізнес: пошук оптимальних рішень у 2018 році». Студенти та викладачі юридичного факультету спільно з провідними підприємцями Закарпаття, членами фахових громадських організацій, адвокатами та суддями обговорять нововведення у податковому законодавстві та виклики для бізнесу у 2018-му році.

Ярослав ГРЕЦА, доцент кафедри господарського права юридичного факультету УжНУ

Мета цього заходу – обговорити найбільш актуальні проблеми, які стосуються податкового законодавства, практики його застосування, адміністрування податків. Крім того, на заході буде обговорено і проблеми судової практики, розгляду судових спорів. Ми плануємо запросити і представників суддівського корпусу, які поділяться актуальною практикою судовою, найсвіжішою.

Захід складатиметься із трьох панельних дискусій за тематичними блоками. Усі охочі зможуть висловити свою думку та поділитися досвідом з колегами. Для того, аби отримати роздаткові матеріали – необхідно зареєструватися. Зробити це можна в онлайн-режимі  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdZB3TPkqVfsfTk_MkZzqpGJ_8SULEWgaOp43SGfDLw8LPofg/viewform , або ж прийшовши на півгодини раніше.