Подробиці

В Ужгороді з’являться 10 нових сучасних автобусів. У міській раді підписали договір про доставку закуплених автівок комунального транспорту.

Через онлайн-майданчик електронних публічних закупівель «ProZorrо» аукціон виграло Спільне українсько-німецьке підприємство «Електротранс».  Серед вимог до автобусів були насамперед: пасажиромісткість не менше 100 осіб, не менше 30 сидячих місць, довжина не більше 12 метрів, наявність кондиціонерів, дотримання екологічного стандарту не менше Євро -5. На маршрутах Ужгорода нові автобуси мають з’явитися до кінця літа.

Богдан АНДРІЇВ

Ужгородський міський голова

Загальна вартість – 54 млн грн. 10 автобусів, які за угодою мають надійти до міста до 31 серпня 2018 року. Через півроку ми їздитимемо а великих автобусах пасажиромісткістю 100 осіб.

Василь ПЕЦУХ

директор Спільного українсько-німецького підприємства «Електротранс»

Ці машини, у цих моделях враховано всі європейські стандарти зручності для пересування саме містом. Автобуси низькопідлогові на всі        й довжині салону, без жодної сходинки, що буде зручно й для осіб з інвалідністю. Ключові агрегати транспортного засобу – виробництва провідних брендів світу. Це незалежна передня підвіска, задній міст портальний. Коробка – автоматична. Машина матиме плавний хід, що дуже важливо для міста. У салоні 104 місця, з них 34 сидячих. Не тільки в Ужгороді є вузькі вулички, якими автобусам непросто маневрувати. У нас уже були пробні випробування в Ужгороді, машини проїхали усі відрізки дороги, з якими виникали питання, проблем в експлуатації не виникало. Тож, думаю, все нормально буде з цим.