Подробиці

Літературний клуб «Читаємо разом» утретє влаштував вечір поетичних зізнань. Перед присутніми виступили 10 молодих поетів і письменників, які ділилися новими або улюбленими творами.

Іванка КОГУТИЧ, голова літклубу «Читаємо разом»

Така атмосфера творча, дружня, коли молодь читає свої тексти. Переважно це будуть тексти на любовну тематику, але цей вечір відрізняється тим, що ми не обмежуємо саме любовною тематикою.

Літературну частину вечора доповнили музичними виступами. Так, свої нові пісні презентував гурт «Позичений час». Крім цього, присутні активно ставили запитання поетам, цікавилися їхнім творчим життям.

Анна ФЕЛЬЦАН, молода письменниця

Я напевно сьогодні буду єдиний не поет, а прозаїк. Я буду читати оповідання ще не опубліковане, називається «Бульбашки». Як я долучилася до заходу – я впринципі, думаю, досить активний учасник літературного клубу, намагаюся майже на всі заходи знаходити час, і вже втретє беру участь, зокрема, у вечорі поетичних зізнань.

Особливістю третьої найромантичнішої зустрічі літклубу також стали конкурси від VIP-учасників. Охочі могли перекласти з англійської одну з поезій Роальда Дала або ж доповнити кілька рядків іншого вірша українською. Найбільш вдалі спроби наприкінці вечора були нагороджені книжковими подарунками.