Подробиці

У сесійній залі Ужгородської міської ради – велелюдно. Протестувальники прийшли до депутатів вимагати скорочення першого заступника міського голови Іштвана Цапа. Засідання чергової сесії – затримується через гамір на трибуні.

Вимагають – довключити у порядок денний зазначене питання. Його ставлять першим та підтримують більшістю голосів депутатів.

Богдан АНДРІЇВ

Ужгородський міський голова

До вироку суду ніхто не може бути обвинувачений у корупційних діяннях чи вчиненні злочинів. Суд поставить крапку. Тому проект був поставлений на голосування щодо скорочення штатної одиниці першого заступника міського голови. Пропозиція була підтримана, якщо будуть якісь оскарження – будуть вирішуватися у судовому порядку. Зараз Цап І.Ю. знаходиться на лікарняному, тому за Законом, ми повинні запропонувати йому іншу посаду.

Ще одне гостре питання сесії стосувалося виділення земельних ділянок учасникам бойових дій в Афганістані. Так, депутати затвердили містобудівну документацію — детальний план території, обмеженої вулицями Єньківською, Загорською та Степана Фодора (район очисних споруд).

Богдан АНДРІЇВ

Ужгородський міський голова

Сьогодні ми затвердили містобудівну документацію щодо зменшення природоохоронної зони , щоб учасники бойових дій в Афганістані змогли отримати земельні ділянки, це ідеться про 80 ділянок, у районі вул. Загороської.

Депутати Ужгородської міської ради затвердили Програму відшкодування відсотків за кредитами, залученими населенням на впровадження енергозберігаючих заходів в Ужгороді на 2018-2022 роки. Метою Програми є відшкодування частини відсотків за кредитами, залученими ужгородцями на заходи енергозбереження.

Богдан АНДРІЇВ

Ужгородський міський голова

Звертаються об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для відшкодування частини кредитів, витрачених на енергоощадність, отриманих у державних банках – «Укргазбанк», «Укрексімбанк», «Ощадбанк» та «Приватбанк». Логічно, коли у багатоповерхівці робить це увесь будинок, фасад усього будинку. З цією метою Закон розроблений, щоб не персонально мешканець звертався, а й об’єднання співвласників, аби це було ефективно. Частину бере на себе фонд енергоефективності, частину – держбанки, частину – міська рада.

Прийняли депутати також і ряд земельних питань, частина із яких була відкладена на чергове засідання сесії. Наступного разу ужгородські депутати зберуться 22 лютого.